
Vandaag 1 van de 2 “lange” busreizen achter de rug om naar Hoi An te reizen. Ik vind het wel meevallen. Er zijn genoeg stops en met de airco aan en het zonnetje in je gezicht ben je zo weggedommeld.
Bij de Long Songpagode waren we vergeten onze omslagdoeken mee te nemen dus mochten we niet naar binnen. De weg omhoog naar de pagode was nog met hekken afgesloten en uiteindelijk bleek je via een omweg toch naar boven te kunnen. Toen hadden wij al geen zin meer. Lekker op een bankje gezeten en naar alle toeristen gekeken, want je ziet wat voorbij komen!
De busrit was prachtig door de bergen met enorme rotsblokken en bomen, vergezichten over zee en dobberende bootjes, waaronder de ronde visbootjes van bamboe Het verschil met 10 jaar geleden is dat deze nu gemotoriseerd zijn. De ontwikkeling heeft daarin niet stilgestaan, de charme gaat er dan wel wat van af.
We hebben een mooi hotel in Quy Nhon aan zee en vanuit ons balkon kijken we prachtig weg. Quy Nuon heeft 260.000 inwoners en aan de in aanbouw zijnde torenflats worden dat er nog wel meer. Het is meer een door gangs plaats dan een toeristische trekpleister. Hier in de buurt zitten wel enorme resorts waar je voor 5k per nacht leuk kunt overnachten!


Comments
Marian