We hebben net heerlijk gegeten en zitten nu aan de rand van het zwemband met op de achtergrond wat live muziek heerlijk bij te komen van gisteren en vandaag.
De airbus was echt super. Ze hebben een filmcamera op de staart en op de cockpit gemonteerd. Je kunt zo mooi zien wat er gebeurde tijdens het stijgen en landen. Heel veel beenruimte, niet onbelangrijk met onze beenlengte en lekker breed. De 6 ½ durende vlucht was zo voorbij. Veel films en muziek geluisterd. De tussenstop van 2 ½ uur op Dubai was lekker om de benen te strekken. De vervolg vlucht was prima, wat krapper allemaal. Gelukkig nog wat kunnen slapen. Erwin helaas niet. Kwamen precies op tijd aan, alle bagage was er. Kennis gemaakt met de groep en daar gingen we. Het leek wel of we een warme, vochtige deken in liepen. Daar moet je toch wel weer even een paar dagen aan wennen. De kamers in het hotel waren nog niet klaar. Daarom eerst een bezoek gebracht aan de vismarkt. Dat is als je wat vermoeid bent enigszins overweldigend. Wat een stank al die vis die net gevangen is, die ze aan het bewerken zijn en die liggen te drogen op een stuk plastic op het strand. Dat is een binnenkomer hoor! Eerst maar eens wat flesjes water gekocht om het vochtgehalte wat op peil te brengen.
We waren rond 11 uur in het hotel. Erwin zijn suiker was wat ontregeld, zoals altijd op de eerste, tweede dag van de vakantie. Lekker geslapen en toen fris en fruitig naar Margriet haar welkomstwoord geluisterd. Of te wel de do’s and don’ts. Een boottocht over de door Nederlanders ontgonnen kanalen in Negombo gemaakt. Je vaart eigenlijk evenwijdig aan de zee. Veel vogels gezien, zoals de kolibrie, ijsvogel, witte reiger, ibis, roerdomp en nog veel meer waar ik de naam niet van ken. Ook een aantal varanen gezien, van klein tot groot, die lekker in de zon aan de rand van het water lagen te zonnebaden.





Comments
Miriam
Annelies
Marja van Sonsbeek
Erwin