Vanochtend vroeg opgestaan en in het stadje ontbeten. Zo vroeg was het er al toeristisch, dus dat wordt dan een lange dag! Toch ook nog buiten het centrum de boel enigszins verkend. Erwin was erg verkouden, veel hoesten en erg vermoeid.
Lijiang is een prachtig bewaard gebleven Chinese stad met een sterk cultureel karakter. Als je de 800 jaar oude bruggen en waterwegen in de oude stadswijken verkent, is het alsof je terugreist in de tijd. Geniet van het uitzicht vanaf Jade Dragon Snow Mountain en bezoek het culturele centrum Dongba van het Jade Water Village.
Dus lekker naar ons Tibetaanse hotel gegaan, Erwin naar bed en ik heerlijk in het zonnetje onder het genot van een goed boek lekker bijgekleurd. Dat hoort er toch ook bij, niet waar. Bij de Tibetaan gegeten en nog een afzakkertje genomen bij het café New Amsterdam.